Pro Pool

Pro Pool

Blade Interactive będzie autorem gry, która fanów bilardu i poola przeniesie przed ekraniki ich malutkich konsolek. Pro Pool to pierwsza tego typu gra na GBC. Pierwsza i jak do tej pory – jedyna.

Pro Pool wyposażone będzie w system zapamiętywania aktualnego położenia bil i bieżącego stanu partii, co przypominać może opcję save. Takie novum pozwoli graczowi na oglądanie swoich poprzednich uderzeń, jak również wyciąganie wniosków i doskonalenie technik gry.

Bogata oprawa graficzna gry ma iść w parze z wysoką i bardzo rzeczywistą inteligencją graczy komputerowych (a właściwie w tym wypadku – konsolowych). Realizm fizyki i zagrań przeciwnika, pozwalał będzie na dokładne wykonywanie kolejnych uderzeń. Gracz będzie miał pełna kontrolę nad wszelkimi zagraniami, jakie będzie mógł wykonać.

Pro Pool nie będzie tylko zwykłym poolem. Autorzy zawarli w grze aż osiem odmian bilardu, m.in.: 8Ball, 9Ball, 6Bal, 3Ball, Straight Pool, Speed Pool. Dzięki takiej różnorodności, gracze będą mogli ćwiczyć celność, szybkość i dokładność zagrań. Gra oferuje także różnorodność stołów. Oprócz „zwykłego”, prostokątnego, także 6-cio i ośmiokątny.

Przeciwników, z którymi będziemy rozgrywać kolejne mecze, będzie 64. Każdy będzie miał swój specyficzny styl gry i inne umiejętności. Takie zróżnicowanie ma wprowadzić do gry powiew świeżości i różnorodność, której tak wielu grom brakuje. Jednak grać będzie można nie tylko ze sztuczną inteligencją. Możliwe będzie rozegranie partyjki ze znajomym, a to wszystko na jednej tylko konsoli.

W trybie pojedynczego gracza, bardzo ciekawie zapowiada się tryb Speed Pool, który pokaże, że myśleć nie wystarczy tylko logicznie, ale w dodatku myśleć trzeba też szybko.

W Pro Pool znajdziemy także namiastkę trybu kariery. Hustle to właśnie odpowiednik „drogi do sławy”, gdzie za kolejne wygrane mecze otrzymujemy pieniądze i możemy wchodzić do coraz to lepszych klubów i walczyć o całkiem wysokie stawki.

Żeby w Pro Pool grało się przyjemnie, autorzy stworzyli prosty i przejrzysty interfejs użytkownika. Każdy, nawet najmłodszy amator bilardu, nie będzie miał problemu z prowadzeniem rozgrywki.

Miejmy nadzieję, że gra w swej finalnej postaci nie okaże się marną namiastką symulatora bilardu, czego wszystkim fanom Game Boya życzy..

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

  • Tanie alkohole na wesele

    Jakie alkohole na wesele Wesele w Polsce niezmiennie kojarzy się z litrami wypijanego alkoholu oraz huczną imprezą. Tradycją w naszym kraju jest suto zastawiony stół. Nie dziwi więc fakt, że gospodarz wesela stara się zakupić jak najtaniej alkohol, aby zminimalizować koszt zabawy weselnej. Zaopatrując się w tanie alkohole na wesele możemy liczyć na kilkaset złotych…

    Read more
  • Zamki dmuchane

    Odwiedzając centra handlowe, często nie wiemy co w tym czasie zrobić z naszymi dziećmi i w jaki sposób zapewnić im odpowiednią i co najważniejsze bezpieczną opiekę. Na szczęście w wielu galeriach handlowych istnieje wydzielona strefa gdzie możemy zostawić naszą pociechę pod fachową opieką wykwalifikowanych opiekunów, a jedną z największych atrakcji takich miejsc są z pewnością…

    Read more