Tworzyć rzeźby

Nie potrzeba dłuta i młota, żeby tworzyć rzeźby. Każdy, kto marzy o stworzeniu własnej figurki wcale nie potrzebuje drogich materiałów i dużej ilości ćwiczenia. Najprostszym rozwiązaniem jest stworzenie własnej konstrukcji z papieru. Idealnym rozwiązaniem będzie więc origami. To sztuka łączenia i gniecenia kartek papieru w taki sposób, że tworzą one rzeźbę. Oczywiście zaczyna się od prostych kształtów, na przykład łódki bądź ptaka. Później można stworzyć większe rzeczy, używając nie jednej, lecz kilkunastu kartek. Oprócz dużej ilości literatury na ten temat, porad można poszukać w internecie. Istnieją specjalne kanały, na których umieszczane są filmiki uczące podstawowych technik. Kiedy wykona się pewną ilość wzorów, pozostaje tylko przejść na wyższy poziom, który łączy się z wymyślaniem własnych kształtów. To wyjątkowo dogodna metoda, gdyż umieszczając instrukcję w internecie można w łatwy sposób stać się instruktorem origami. Origami jest jednym z najlepszych i najbardziej twórczych hobby dla osób uzdolnionych manualnie.

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

  • Gry

    Podczas gdy świat zachwyca się księżną Kate, smuci zamachami w Paryżu, łapie Pokemony, wielu ludzi relaksuje się w zaciszu swojego domu. Jak odnaleźć szczęście i spokój w swoim domu? Ważne, by mieć boisko do koszykówki. W tę wspaniałą grę możemy zagrać w gronie znajomych i przyjaciół. Gra zespołowa to dobry sposób na spędzenie wolnego czasu….

    Read more
  • Organista na ślub

    Organizacja ślubu wiążę się z miesiącami przygotowań i koniecznością dokonywania nieraz bardzo trudnych wyborów. Ciężko bowiem zdecydować się na jedno rozwiązanie, na przykład w kwestii wyboru lokalu, sukni, kwiatów czy fotografa, skoro możliwości jest tak wiele. Podobnie ma się rzecz z wyborem muzyki na ślub. Możemy bowiem zdecydować, że to organista na ślubie zadba o…

    Read more