Paintball Kraków

Z czym kojarzy Ci się farba? Pewnie w Twojej głowie wyświetlają się teraz ciężko malowane w domu ściany i wielkie wiadra białej emulsji. Duże wałki i szerokie płaskie pędzle. A może widzisz dzieła genialnych twórców, które wiszą w największych galeriach świata? Jeśli jesteś rodzicem, to pewnie wyobrażasz sobie plakatówki dziecka, które teraz znajdują się na wszystkich Twoich meblach. A czy farba kojarzy Ci się z walką? Jeśli nie, to pewny znak, że nigdy nie grałeś w paintball Kraków.

Paintball to sposób na bezpieczną walkę. Choć wszyscy mają broń, to nabojami są tu specjalne kulki. Żelatynowa powłoczka jest wypełniona farbą, a dokładniej barwnikiem spożywczym. W momencie zderzenia się z celem powłoka pęka i wypuszcza barwnik, który pozostawia po sobie wyraźny ślad. W ten sposób w bitwie nie da się oszukiwać – zawsze dokładnie widać, kto został trafiony i zestrzelony. W taki sposób zabawa jest w pełni bezpieczna, a równocześnie dostarcza mnóstwo emocji. Daj się porwać duchowi rywalizacji!

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

  • „Duży ekran”

    Bardzo dużo ludzi lubuje się w oglądaniu filmów. Często robią to na dvd w domu. Kiedy dostają zaproszenie do kina, uważają że dany film mogą obejrzeć w internecie, bądź na płycie dvd. Jednak zapominają o tym, że kino to świetne źródło rozrywki, a oglądany na dużym ekranie film, dostarcza dużo większej radości i efektów specjalnych….

    Read more
  • Wiesz na pewno, czym jest fotobudka. Zapewne widywałeś ją w wielu galeriach handlowych i być może kiedyś sam do niej wszedłeś, sprawdzając, jak się ją obsługuje. Teraz, planując swoją wyjątkowo atrakcyjną uroczystość ślubną, możesz samodzielnie wykorzystać działanie tych fotobudek. Wystarczy, że je wynajmiesz i umieścisz w swojej sali weselnej. Fotobudkę wypożyczysz już w wielu firmach….

    Read more