„Mafia”

Zapewne nieraz miałeś dosyć zwykłych  strzelanek, które nie posiadały oryginalnej fabuły. Rockstar Games wypuściła kilka lat temu na świat: Grand Theft Auto, które oczywiście cieszy się całą serią kontynuacji. Obecnie posiadamy aż 9 części tej gry. Jest to jedna z gier, która należy do grupy kontrowersyjnych.  Przełomowym dla całej serii było wydanie GTA III, gdzie pojawiła się trójwymiarowa szata graficzna oraz oryginalna fabuła, która nadawała oryginalności grze i charakteru naszemu bohaterowi. W każdej z serii wcielamy się w postać gangstera, który wykonuje zadania od swóich zleceniodawców, którzy są różni pod względem charakteru. Zadania są zróżnicowane: od kradzieży samochodów, napadów, po najgorsze czyli zabójstwa. Najnowsza seria GTA V jest dostępna na konsolach, dlatego też mamy opcję wygody, zagrania na dużym ekranie. Gra cieszy się dużą popularnością i dostarcza rozrywki na kilkadziesiąt godzin. Chcesz się pobawić w gangstera? Nic prostszego. Odpal GTA.

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

  • CEZARY I IGOR

    Komisarz Wilk odwiedza kobietę, która dała alibi Wiktorowi Piechocie,?gdy do kobiety dociera prawda, że nie jest klientem, robi się bardzo niespokojna?twierdzi, że wszystko już powiedziała prokuratorowi i drugi raz nie będzie tego samego powtarzać? jej niepokój sięga zenitu, gdy komisarz zwraca uwagę na zdjęcie jej syna?okazuje się, że chłopczyk jest w domu dziecka, gdyż sędzia…

    Read more
  • Praetorians

    Praetorians Pretorianie (milities praetoriani) to starorzymska straż przyboczna wodzów, a później i cesarzy. Brzmi groźnie. Tym bardziej, że współczesny zjadacz pop-kultury kojarzy Pretorian z filmem „System”. Grająca w nim rolę główną urodziwa Sandra Bullock zmagała się z grupą hakerów – terrorystów o tej właśnie nazwie. A Co to ma wspólnego z grami? Ano – odrobinę….

    Read more